وکیل ملکی

وکیل ملکی با داشتن سابقه ی قوی در پرونده های ملکی نظیر؛ فروش مال غیر، انحصار وراثت، خلع ید، الزام به اخذ پایان کار، الزام به ایفای تعهد، الزام به تنظیم سند، کلاهبرداری، جعل سند، تصرف عدوانی، ممانعت از حق، معامله ی معارض و …، می تواند بهترین راهبرد برای رسیدن به حقوق مادی و معنوی تضییع شده ی شما در این گونه موارد باشد.

وکیل ملکی کیست؟

وکیل ملکی به شما می گوید که قرارداد اجاره ی خود را چگونه باید تنظیم کنید. همین طور برای طی مراحل الزام به اخذ پایان کار، یاری تان می سازد. آیا ملک شما با کلاهبرداری توسط شخصی غیر، فروخته شده است؟ برای شکایت فروش مال غیر اقدام کنید.

وکیل ملکی
آیا به دنبال وکیل ملکی خبره هستید؟

تماس بگیرید: 02188985371

آیا تصمیم به وقف بخشی از اموال خود را دارید؟ از یک وکیل خبره در امور ملکی کمک بگیرید.

آیا امکان فروش ملک مشاع، بدون اخذ رضایت از دیگر مالکین امکان پذیر است؟ آیا ملک مورد نظر شما قابل تقسیم است؟ سهم هر یک از طرفین در کدام قسمت قرار گرفته است؟ و … . پرونده های ایجاد شده در املاک مشاع، با دخالت وکلای پایه یک دادگستری و دارای سابقه ی قوی در امور ملکی، مرتفع می گردند.

برای آن که وکیل حرفه ای ملکی بتواند پرونده ی شما را به بهترین شکل مطالعه نموده و عالی ترین دفاع را در آن پیاده سازی کند، لازم است که تمامی مدارک شناسایی خود را به اضافه ی مدارک ملکی از جمله سند، قولنامه، قرارداد و غیره را همراه داشته باشید.

همین طور تهیه ی صورت نوشتاری از کل ماوقع و تمام جزئیات رخ داده در خلال موضوع پرونده از شروع تا به حال، می تواند در حل پرونده ملکی شما؛ بسیار موثر واقع شود.

به خاطر داشته باشید که وکلای ملکی عموما دارای سابقه ی قوی در بحث پرونده های عمد و غیرعمد ملکی هستند و بهترین گزینه ها برای حل کردن چنین پرونده هایی به شمار می روند.

فهرست