وکیل کیفری

وکیل کیفری از میان وکلای پایه یک دادگستری بوده و در پرونده های سنگین و با مجازات های شامل حبس های کوتاه مدت و بلند مدت و حتی مجازات های شلاق، قصاص عضو و یا قصاص نفس یعنی اعدام؛ وارد عمل می شود.

قتل عمدی و قتل غیرعمد، جعل امضا، تهدید و ارعاب، زورگیری، سرقت، سرقت مسلحانه، حمل سلاح سرد و گرم، آدم ربایی، مواد مخدر، افترا، تجاوز، زنا، رشوه، کلاهبرداری مالی عمدی و … در گروه شکایت ها و پرونده های کیفری قرار دارند.

به خاطر داشته باشید که بسیاری از پرونده های کیفری حتی با رضایت شاکی، ادامه داشته و جنبه ی عمومی جرم پابرجا باقی می ماند. به همین دلیل برای انجام یک شکایت کیفری اطمینان کافی داشته و از طرح شکایت خود، میانه راه پشیمان نشوید.

برای ارتباط با وکیل پایه یک دادگستری جهت وکالت کیفری

02188985371

وکیل کیفری

برای طرح شکایت کیفری باید به دادسرا مراجعه نموده و شکایت خود را خطاب به دادستان نوشته و او را به عنوان مدعی العموم قرار دهید. برای مفتوح ساختن پرونده ی کیفری به مدارک و ادله ای جهت طرح دعوی خود احتیاج خواهید داشت.

پرونده های کیفری در قیاس با پرونده های حقوقی از اهمیت بالاتری برخوردار هستند و به همین دلیل لزوم استفاده و کمک گیری از وکیل کیفری را بارها پررنگ تر احساس می کنیم.

در پرونده های حقوقی ماجرا می تواند با پرداخت جریمه یا بازگرداندن حق شاکی خاتمه یابد، اما پرونده های کیفری مجازات های غیرقابل جبران و گذشت حبس و مانند آن را دارند.

وکیل کیفری با داشتن تبحر و تجربه ی بالا، هر روزنه ای برای نجات و دفاع از متهم را یافته و از آن جهت احقاق حق وی استفاده می نماید. همین طور در مقام شاکی می توانید از وکیل کیفری برای اثبات ادعای خود بهره برده و به سریع ترین و مطمئن ترین شکل ممکن، حق خویش را استیفا نمایید.

فهرست